| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cine a vazut Evil Dead, cum vi s-a parut, cat de horror este. poveste pe scurt?
Funditaa. :3

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Care din ele? Eu l-am vazut pe cel de 2013 si pot spune ca e ok, nu e plictisitor dar nici cine stie ce horror. Poti sa-l vezi daca nu ai altceva mai bun.

| OnuOnulică a răspuns:

Care dintre ele? Că sunt 4 filme. L-am văzut doar pe cel din 2013 și chiar mi-a plăcut dar, nu e chiar atât de horror pe cât se spune.

| Sn4k3 a răspuns:

Mi-a placut filmul, m-am uitat cu prietenii la el, ne-am speriat un pic, a fost misto. Ti-l recomand, si nu e chiar asa horror, mai mult scarbos laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am uitat nu m-a impresionat cu nimic.

| Andrei7600 a răspuns:

Nu sunt chiar asa horror.Ti-as sugera un film horror adevarat, Halloween tu alegi ce versiune din Halloween vrei, e cu Michael Myers, este horror acest film. laughing

| Hazzard a răspuns:

Primele 3 filme din 1981, 1987 si respectiv 1992 sunt comedii horror, deci nu o sa ai de ce sa te sperii. Totusi, ti le recomand. Dupa parerea mea remake-ul din 2013 e cam slabut, gasesti multe alte filme mai decente.