|

Salut! As vrea o lista cu animemuri precum Naruto sau Regele Shaman. Deja urmaresc Boruto, dar apare un episod la saptamana.

6 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Similare cu alea ai toate capetele de lista de la shonen jump. Ai, fara a fi un top: Bleach, Fairy tail, One piece, Dragon ball (sunt mai multe serii), seven deadly sins, Hunter X hunter, Full metal alchemist, black clover, samurai X, yu-gi-oh, KIMETSU NO YAIBA, Dororo.

Astea o sa iti ajunga ceva vreme (cel putin vreo 10 ani dupa calculele mele).

| a răspuns (pentru RoCkKiD):

"cel putin 10 ani"...really? Eu am 186 anime-uri vazute(adica 97.5 zile), vizionate in ~3 ani. Printre care si majoritatea anime-urilor de mai sus.
Totusi sunt bune recomandarile de mai sus.
As vrea sa mai mai adaug: Hunter x hunter (2011) (e varianta completa, hunter x hunter se opreste inainte de ultimele 2-3 arcuri), soul eater, ao no exorcist, boku no hero academia, d-gray man, yuu yuu hakusho (poate), Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ca (poate). Majoritatea au mai multe sezoane, deci trebuie sa cauti.

https://myanimelist.net/profile/Allen44 profilul meu de mal

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns (pentru Romeo44):

Fecior, mal iti aduna duratele episoadelor si iti da zile brute de vizionare, de 24 de ore. Daca te uiti ca un om normal gen o ora pe zi, ai material pentru multa vreme. happy

5 răspunsuri:
| a răspuns:

One peace, bleach, kill la kill, fire team, shield story of a hero.

| explică:

Mulțumesc tuturor pentru sugestii

| a răspuns:

Dacă dorești, le poți urmări pe astea: Death Note, Hight School DXD. Tokyo Ghoul