| uzzy96 a întrebat:

as vrea o lista cu cele mai tari comedii pe care le stiti, sa fie facute dupa 2000.ms.

Răspuns Câştigător
| mat31new a răspuns:

Imdb.com

4 răspunsuri:
| KoCs a răspuns:

Din multe filme cel mai mult mi-a placut Norbit... e cel mai comic film. Incearca si alvin 1, 2 si 3. Succeswinking

| Razboinicescu_Sabin_1990 a răspuns:

Cauta aici:http://www.cinemagia.ro/filme-comedie/ pe partea asta a siteului numai filme de comedie gasesti numai ca, s-ar putea sa gasesti si filme mai vechi de 2000!

| uzzy96 explică (pentru Razboinicescu_Sabin_1990):

Da pe cinemagia sunt doar trailere.

| Razboinicescu_Sabin_1990 a răspuns (pentru uzzy96):

Da, dar daca vrea le poate downloada si sa se uite la ele -_-