| roby223 a întrebat:

Salut as vrea sa stiu cand incepe sezonu 2 din Wolf Blood?

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Amice, sezonul 2 din Wolf Blood a inceput deja. Am mai vazut eu niste episoade care sunt noi. Cred ca primul sezon s-a terminat cand a plecat rihydian. Oricum stiu sigur ca a inceput sezonul 2 big grin

Cu stima si respect, j1NNNx. O seara frumoasa iti doresc! tongue

| roby223 explică (pentru j1NNNx):

O fi inceput el dar cand o sa il dea la TV pentru ca in continuare arata doar reluari din sezonu 1

| j1NNNx a răspuns (pentru roby223):

Eu iti spun ce am vazut, daca nu ma crezi uita-te mai des. happy

3 răspunsuri:
| MozZatY a răspuns:

Sezonul 2 este deja happy