| Guti14Haz a întrebat:

As vrea si eu niste filme cu lupte libere / box. De genul : Never Back Down 2008, Forced to Fight, Undisputed, chiar Real Steel.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Cu placere, vezi si de Street (2015), poate o sa-ti placa. Nu stiu cum e, inca nu l-am vazut.

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Creed
Southpaw
Fighting
Tapped Out
Kickboxer : Vengeance.

| Guti14Haz explică (pentru Sn4k3):

Southpaw l-am vazut, fighting si tapped out la fel, ma voi uita si la celelalte doua. Multumesc!

| Sn4k3 a răspuns (pentru Guti14Haz):

Cu placere, vezi si de Street (2015), poate o sa-ti placa. Nu stiu cum e, inca nu l-am vazut.

| Idioglossia a răspuns:

Fight club (1999)

| Guti14Haz explică (pentru Idioglossia):

L-am vazut si pe acela.

| ENGLISH12345 a răspuns:

Incearca Ip man 3.