| denys2000 a întrebat:

Imi puteti da o lista cu filme gen undisputed si never back down. Sa fie in genul ala, cu multe lupte. multumesc, dau funda...

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Tapped Out
Fighting
Green Street Hooligans (sunt 3 parti)
Blood and Bone
Southpaw. Vizionare placuta!

| Alin2010nnn a răspuns:

The Hurt Locker
Blood and Bone
Green Zone
Blood Diamond ( e superb)
Rendition (neaparat trebuie vazut)
Body of lies (ff bun)
Zero dark thirty
American Sniper
Jarhead

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alin2010nnn):

Ce filme vrea el si ce filme ii dai tu

| Alin2010nnn a răspuns:

Prietene, a cerut filme care sa fie asemanatoare cu acelea enumerate de el: black hawk down ( armata, razboi, teroristi, misiuni etc.-the hurt locker-american sniper-green zone- body of lies- renditionzero dark thirty-jarhead, blood diamond este cel mai putin asemanator, nu comenta daca nu stii