| Bit74 a întrebat:

Salut as vrea si eu niste filme sau seriale frumoase
Gen: TeenWolf, Supernatural, Bitten, Shadow hunters,The walking dead,The originals
Vr ceva SF cu demoni varcolaci vampiri vrajitori

Fara:Vikings,GameOfThrone, braking bad sau ceva gen pentru ca nu imi plac.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale:The Magicians, Damien, The 100, The Shannara Chronicles, Stranger Things, The OA, 3%, Beyond,Riverdale,Wynonna Earp,Hemlock Grove,Valemont (mini-serie),The Gates,Emerald City,Nowhere Boys, TSC, The Tomorrow People, Star-Crossed, Under The Dome, Believe, Terra Nova, Legion (2017-)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Grimm, Lucifer, Sleepy Hollow, Preacher, Stranger Things, Stan Against Evil, Cleverman, The Strain.

(Iti recomand sa vezi Lucifer e prea fain serialul.)

| DeyaE14 a răspuns:

-Buffy The Vampire Slayer
-Angel
-Witches of East End
-The Secret Circle
-Grimm
-Lucifer
-Stranger Things
-From Dusk Till Dawn
-True Blood
-! Zombie
-The Shannara Chronicals
-The Nine Lifes Of Chloe King
-Believe

| Jugheadlover10 a răspuns:

Once upon a time
American pie
Vrajitoarele din east end
The walling dead
Inkeepers
The originals
American horror story- recomand, nu are prea multe episoade dar iti captiveaza atentia
Lucifer
Fear itself