| Kirra21 a întrebat:

Stie cineva SERIALE cu paranormal (varcolaci, vampiri, demoni, etc, dar mai ales varcolaci laughing )
AM vazut :
-Constantine
-Teen wolf
-Bitten
-Supernatural
-TVD
Si inca ceva, despre ce este vorba in Perry Little Liars? Se intampla ceva paranormal?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Originals,Hemlock Grove,True Blood,Lost Girl,Dominion,From Dusk Till Dawn: The Series, Penny Dreadful, The Strain, mai poți încerca și Forever, The Leftovers

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Being Human UK.

| Sn4k3 a răspuns:

Reaper. Vizionare placuta!

| Andeuta a răspuns:

In pretty little liars nu se intampla ceva paranormal. si filme de genul: the originals, true blood

| Kirra21 explică (pentru Andeuta):

Multumesc mult, nu stiam de ce e asa indragit serialul si credeam ca se intampla ceva mai de Doamne-ajuta laughing

| Gizăz a răspuns (pentru Kirra21):

The Strain e cu vampiri. Dar nu te aştepta la o telenovelă gen TVD. E horror.

| Kirra21 explică (pentru Gizăz):

Bun asa! Merci!

| dia456 a răspuns:

The vampire diaries

| AndrraEu a răspuns:

The Originals
The Vampire Diaries

| ionutg7 a răspuns:

True blood