| AndreiBrn a întrebat:

Salut as vrea si eu niste seriale precum Teen wolf, The vampire diares.Smallville.The original.Beyond.The tomorow people.
Gen cu adolescenti SF.
Mersi!

Răspuns Câştigător
| Stefania_Dumitru_1995 a răspuns:

American Horror Story
Pretty Little Liars
Riverdale
Once Upon a Time
Shadowhunters
Gossip Girl
Broke Girls
Glee
Arrow
Revenge
The 100
True Blood
Merlin
Bitten

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Buffy The Vampire Slayer,From Dusk Till Dawn: The Series,Hemlock Grove, Supernatural, Valemont (miniserie), Star-Crossed, Believe, The 100, Terra Nova, The OA, 3%,Nowhere Boys, Under The Dome,Shadowhunters,The Magicians, Damien, The Shannara Chronicles, Stranger Things, Riverdale, The Gates, Legion (2017-),Wynonna Earp

| AndreiBrn explică (pentru faramatania):

Imi poti spune daca mai apar episoade din The Magicians sezonul 2?

| Pokahontas a răspuns:

The 100, este extraordinar filmul

| Alexia112 a răspuns:

"Wolf blood", mie-mi place tare mult happy

Întrebări recente