| Kufulete_8890 a întrebat:

Salut as vrea si eu numele unui film...
Totul (aproape) se petrece intr-un spital... Nustiu cum o epidemie nu mai stiu de care sa izbucnit in spital si spitalul trebuie bagat in carantina toti intra in panica si vor sa iasa din spital dar nu le da voie pentru ca toti (aproape toti) au acea gripa sau ce era aia (Deci este vorba despre un spital in carantina care nu poate sa intre si sa iasa nimeni dar in final iese si gaseste antidotul parca) [FUNDITA] Multumesc

2 răspunsuri:
| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Este vorba de bacteria yersinia pestis adica ciuma neagra. este foarte palpitant filmul. cred ca tot ceva de genul yersinia pestis se si cheama. dar ca sa fii sigur poti cauta pe google tv mania te duci la ziua respectiva in care ai vazut filmul si poate il gasesti. sper ca ti-am fost de ajutor, toate cele bune:*

| Kufulete_8890 explică:

Nu nu il gasesc... degeabams oricum