| vali123456575 a întrebat:

Salut as vrea si eu un film cu tocilar care ia bataie in liceu si se antreneaza si bat batausi mersi

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Invisible (2007)

| CristianPreda a răspuns:

Never Back Down (1 si 2) sunt ceva de genul asta... Numai ca ala care ia bataie nu e tocilar. I-a murit tatal si aia la scoala fac misto de el si asta incearca sa ii bata, dar nu poate. Pana la urma gaseste o sala de Muai Thai si se antreneaza. O sa vezi tu. Nu iti mai povestesc pentru ca stric filmulwinking Bafta!

| adrili10 a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-tocilari/
cauta aici sper sa gasesti ce cauti.