| Kosner a întrebat:

Aseara am adormit la "Romanii au talent" happy Imi puteti spune cine a ajuns in finala?
Dau fundawinking :*

Răspuns Câştigător
| Leylla a răspuns:

Locul 1 : Cristian Gog, locul 2: Trio Zamfirescu si pe locul 3: BarSession.

Juriul a avut de ales dintre BarSession si Roqfellaz. Au ales BarSession.

9 răspunsuri:
| elleme a răspuns:

Cristian Gog; Trio Zamfiresc [:-&]; BarSession. Pacat ca nu a ajuns si Raoul Sipos, chiar avea talent! straight face

| BloodyBlade a răspuns:

Nu astia, ci cristian gog(iluzionistul), barmanii aia doi, si (bar seassion) si trio zamfirescu(ultimele 2 locuri mi s-ua parut o prostie dar nu)asa stiu eu. Sper ca te-am ajutat!big grin

| Uoana a răspuns:

Uite-te la reluare

| ViperXd a răspuns:

Cristian Gog, Trio Zamfirescu si Bar Session.

| ave1994 a răspuns:

Buna! Finalistii din Semifinala 3 sunt : Cristian Gog, Trio Zamfirescu si BARSSESION. Funda?

| alem a răspuns:

Mentalistul, barmanii, si cei care canta... Trio zamfirescu

| Andruska08 a răspuns:

Vasile Godja; Razvan "Krem" Alexe; Gigel Frone;

| Kosner explică (pentru Andruska08):

Nu de la semifinala 2! De la Semifinala 3! De ieri!

| Minna20 a răspuns:

Mentalistul, cei trei frati cu chitarele si cei doi barmani