| coxmd a întrebat:

Azi mi-am adus aminte de un serial de pe tvr 2 si nu imi aduc aminte cum se numea si nici nu il pot gasi nici cum. Era vorba de cativa copii de liceu care au devenit genii datorita unei pietre sau ceva de genul. O fata din cei 3(parca) care au devenit genii era personajul negativ si un baiat si o fata erau personajele pozitive. Alt lucru pe care mi-l amintesc e ca fata cea rea avea "laboratorul" dupa un perete prin care se putea trece atunci cand apasa pe un buton din interior. Serialul asta se difuza pe la ora 14 sau 15 candva intre 2002 si 2006 dar sincer nu imi aduc aminte exact cand. Nu va amintiti cumva numele serialului?

1 răspuns:
| kira30 a răspuns:

Serialul se numeste WICKED SCIENCE.
Daca vrei sa vezi sezonul 1, contacteaza-ma (death_note_avatar, my id)