| dinca42 a întrebat:

Salut baieti! Din seria de filme marvel cine ati dorii dintre acei eroi sa fiti? Care film v-a placut cel mai mult din toate sf-urile argumentati raspunsul dat cu drag din suflet castiga
PS:fi-ti sinceri!
Funda

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Ironman. Nu pentru ca e el cel mai bun super-erou dar... e cel mai bogat laughing

| dinca42 explică (pentru Dash):

Bine tulaughingDar faci o greseala el nu este super-erou!
Si actorul pare de treaba in film amuzant adica e ok.
Eu unul as dori sa fiu Thor pentru ca eu nu cred in d-zeu sunt ateu devenit.Si teoria evolutiei este cea corecta de fapt in ea cred eu, nu stiu in ce credeti voi dar va prosteste biserica, va ia banii si va conduce.Nu continui ca schimb subiectul.
Dar da este probabil gen ca in film sa existe alte lumi care ne domina. Ortodoxi sunt prea aroganti si increzuti si cred ca doar noi suntem in universstraight faceCe vreti imi este rusine in ce lume mai putin inteligenta traim (mai putin*ca sa nu jignesc)

| Dash a răspuns (pentru dinca42):

Crede-ma, BANII sunt super-puterea numarul 1 (intreaba-l si pe Batman).

| dinca42 explică (pentru Dash):

Da? Atunci explicami ce ai face cu banii aceia daca de ex ar venii ca in avengers toti aia prin portal si nu existau ceilalti eroi sa ii salveze? Putea iron man sa faca fata el singur?
Nu nu putea dar thor putea!

| MalleusMaleficarum a răspuns:

De ce numai băieţi? Sunt fată şi îmi plac benzile desenate făcute de compania Marvel, şi cele de DC Comics.
Aş vrea să fiu Johnny Storm (a.k.a Torţa Umană) din Fantastic Four.

| Ionut555 a răspuns:

Sincer de la Marvel preferatul meu este Spider-man. Dc? Pt. ca ce este interesant in opinia mea este ca eroul este un baiat simplu, nici bogat, nici sarac, care isi vede linistit de viata, si cam tocilar, si sincer nu prea are noroc la fete, si cei mai mari se iau de el. Insa preferatul meu este un personaj negativ, Joker, din The Dark Knight. Dc? Ca sa aflati uitati-va la film. Multumesc

| dinca42 explică (pentru Ionut555):

Si mie ca pers. negativ imi e drag jokerhappy

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru Ionut555):

Batman nu e făcut de Marvel, e făcut de DC Comics.