| sorinAP a întrebat:

Salut baietii!
Voi de pe ce urmariti seriale online (telefon,laptop, pc etc ) si care este serialul vostru preferat, al meu este prison break

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Laptop.
Gossip girl dar l-am terminat de mult.
Acum ma uit mai mult la animatii si seriale usoare de comedie ca nu prea imi permite timpul si dintre astea preferatul meu e `Daria`. happy

| Skippy223 a răspuns:

Pe Netflix (telefon si PC).
Serialul meu preferat e Dr House! L-am vazut de 5 ori.

| GangsterQuinn a răspuns:

Salut! Eu urmaresc de pe PC si laptop. Serialul meu preferat a fost Breaking Bad, dar am urmarit multe seriale bune, printre care si Prison Break, desigur.

| sorinAP explică (pentru GangsterQuinn):

Foarte bun Breaking Bad este pe 2 la mine.