| GossipGirlD a întrebat:

Hei. Care este serialul vostru preferat? Ce alte seriale mai urmariti? personjul preferat?batting eyelashes Fundă. big grin

Răspuns Câştigător
| SnowWhite1 a răspuns:

Preferatul e ''The vampire Diaries'', iar personajul e Damon. Insa mai urmaresc si alte seriale care imi plac la nebunie.Cum ar fi: Pretty little liars,Gossip girl, Teen Wolf, Degrassi si True Blood.

4 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
eu ma uit la,,Lacrimi de iubire'',,, Mostenitorii''',, Clase 406'',, Iubire cu chip rebel'', acotor preferat:William Levy

| GossipGirlD explică:

Um, @TeodoraNicoleta, nici eu! rolling on the floor Daca stiam ca o sa`mi raspunda alea cu telenovele, mai bine numai puneam intrebarea. blushing
@SnowWhite1, daca era sa raspund eu la intrebarea asta, 99% raspundeam ca tine. big grin Plus alte seriale. laughing

| IntodeaunaPunPariuCuViata a răspuns:

Buna :d,serialele mele preferate sunt :iubiri secrete,poveste de familie,lacrimi de iubire, dona barbara, actori mei preferati sunt: edith gonzalez.
Ale tale care sunt?

| Noideas a răspuns:

Sincer nu prea ma uit la seriale roamanesti.[fara suparare].laughing"Vampire Diaries" si chiar ieri am vazut tot sezonul 1 din "10 thing I hate about you" chiar merita vazut.si "Two and a half men".happy