| Pafulea a întrebat:

Salut barosanilor, am nevoie de ajutorul vostru urgent, am vazut mai demult un film frumos cu diamante safire etc gen "Diamantul albastru" sau " Cristalul albastru" nu mai retin exact titlul dar era vorba despre un diamant din ala care avea puteri magice sau ceva gen, actiunea se desfasura intr-o jungla ceva... V-as fi foarte recunoscator daca mi-ati spune cum se numea Filmul

Dau funda la primul care imi zice care e filmul laughing Multumesc barosanilor! Raman eu dator cu o bere

Răspuns Câştigător
| AlexNab0k0v a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0450259/ o fi ăsta oare?

| Pafulea explică (pentru AlexNab0k0v):

Nu, in filmul acela se escava dupa diamant si dupa a venit o echipa de vanatori de comori dar multumesc mult de raspuns, apreciez!

| Adry05 a răspuns (pentru AlexNab0k0v):

Exact pe asta intrasem sa-l spun. laughing