| paulwalkerfan a întrebat:

Salut TPU. Caut un film, insa nu-mi aduc aminte cum se numeste, tot ce imi aduc aminte e ca el avea o motocicleta, s-a indragostit de o fata, a aflat ca are puteri magice ceva de genu si mai tin minte ca afla la sfarsit ca sunt frati sau ceva de genu, tin minte parca actiunea filmului se petrecea in New York, are ceva ani filmul, poate il gasesc cu ajutorul vostru. Dau funda!

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Am o ideea, da' nu-mi amintesc de partea cu fratii thinking

| gabicoo a răspuns:

Petreush Brothers!

| Mihai0101 a răspuns:

Am auzit de film prin ceva postari insa nu l-am vazut!
Ar fi util sa scauti pe net frate si sora indragostiti fara sa stie ca sunt frati etc
Dar sa scrii in limba engleza