| vlllaaddd a întrebat:

Salut, cand eram mai mic am vazut ceva film cu niste anaconde

tin minte ca era o casa in padure si in jurul la acea casa era un lac si in lacul acela erau niste anaconde

iar pe la finalul filmului era ca un fel de pod facut din 2 stânci
si dedesubt erau multe anaconde si a alunecat o fata si un baiat acolo, dar fata a scapat cu bine dar pe baiat l-au mancat anacondele.

stie cineva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Anaconda 2(2004).

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Sunt foarte multe filme cu acest plot.Si eu am vizionat vreo doua, dar nu mai stiu ce variante erau. :)) Daca te uiti prin poze si apoi derulezi in jos la More like this, poate gasesti.
https://www.imdb.com/title/tt0118615/

Răspuns utilizator avertizat