| Neacsu_Sebastian_1998 a întrebat:

Salut, cand eram mai mic am vazut pe animax un anime. ( aiurea ), in fine si era despre o fata a carei mama a murit, si aceasta putea vedea fantome, si chestii. daca imi spuneti cum se numeste... merci anticipat!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ma insel, este Bleach tongue

| Neacsu_Sebastian_1998 explică (pentru anonim_4396):

Nu e bleach, l-am vazut pe bleach curand, nu are nici o legatura!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Neacsu_Sebastian_1998):

Aaa, am citit copil, nu fata laughing Si se potrivea cum el vede fantome, etc etc big grin Scuze, nu am vazut acel anime tongue Imi pare rau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite si un site unde il poti viziona! :P

Apropo, vizionare placuta! :P:

http://rosub-anime-kage.info/anime/bleach/