| allis a întrebat:

Hei! Am o intrebare... Mai demult urmaream pe animax un anime cu o fata si fratele ei mai mic carora le-a murit mama. Ei se muta si intalnesc 2 baieti si o fata [ de varsta surorii baiatului ] cu [,] care intra intr-o casa unde intalnesc un demon si numai imi amintesc bine ce s-a intamplat, dar demonul se transforma in pisica si va locui cu cei doi frati, si de atunci ei incep sa se confrunte cu fantome. Puteti, va rog, sa imi spune-ti cum se numeste animeul? puppy dog eyes
Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Ghost stories :
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=1736

4 răspunsuri:
| Dubaster a răspuns:

Am o intrebare: Toata povestea asta de mai sus are vreo legatura cu "japonia"? Astept raspuns.

| Miauti a răspuns (pentru Dubaster):

Nu! actiunea se desfasoara in zilele noastre... si prezinta sa zicem legende urbane din Japonia

| InuIo a răspuns (pentru Dubaster):

Toate anime-urile au legatura cu Japonia. Ele sunt create de japonezi.

| Dubaster a răspuns (pentru InuIo):

Woaw, ce ii framanta pe unii la 2 noaptea, ar trebui sa fiu mandru ca sunt bagat in seama sau.ce. dracu.Tu crezi ca eu am intrebat de PROST tampitule data toata povestea ei are legatura cu japonia? Era o vorba "daca taceai filozof te faceai".