| erik20 a întrebat:

Salut, cand incepe noul sezon din bona mea e un vampir?

Răspuns Câştigător
| Carastoian_Sabina_1990 a răspuns:

A inceput la noi dar nu s-a dat din nu stiu ce motive trebuia sa inceampa pe 5 aprilie si sa aiba tot 13 ep.si sa inceapa cu un film

5 răspunsuri:
| Flöricicä a răspuns:

Primul episod din sezonul 2 a aparut pe 29 iunie in America si Vanessa Morgan este inca acolo, nu a demisionatwinking uitati un link unde am vazut si eu primele 2 episodate pentru ca atat au aparut, urmeaza sa apara si restulbig grin

| erik20 explică (pentru Flöricicä):

Da-mi te rog linkul sa vizionez si eu te rog frumos

| Flöricicä a răspuns (pentru erik20):

Scuze am uitat sa dau linkul:) http://www.tv-links.eu/tv-shows/My-Babysitter-s-a-Vampire_26254/ vezi ca o sa.ti apara niste reclame sa le stingi:)

| Dan1989P a răspuns:

Buna! Stiu serialul, dar noul sezon nu a fost inca lansat in America deci mai ai de asteptat putin!

| erik20 explică (pentru Dan1989P):

Din cate am auzit sa lansat in 5 ianuarie la ei si ca la noi pe 5 aprilie dar nu sa lansat! Si am auzit ca Sarah (Vanessa Morgan) a demisionat din postul Bona mea e un vampir...