| robertp1 a întrebat:

Care ma poate ajuta si pe mine cu numele unui film sf?

Va explic putin filmul. Niste supravietuitori dupa o era glaciara sau ceva de genu s-au ascuns sub pamant sau in vechiile centrale, cladiri uriase, unde au plantat plante ca sa aiba mancare si oxigen. Dar ei s-au despartit in vreo 14 "cartiere" si comunica intre ei zilnic, pana cand nu stiu ce "cartier" nu mai raspunde si ei se duc sa vada ce s-a intamplat. Acolo gasesc niste oameni carnivori care i-au mancat si vin la sediul lor sa ii manance pe toti. Personajul principal este un negru, dar nu este Laurence Fishburne cred, si nici Samuel L. Jackson

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Ăsta? http://www.imdb.com/title/tt1160996/

| robertp1 explică (pentru Gizăz):

Multumesc mult. Asta era. L-am cautat 2 ore straight face

| Gizăz a răspuns (pentru robertp1):

Altă dată foloseşte limba engleză în Google. Mult mai eficient.winking

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

"Supravietuitorii"