| MaxKiller911 a întrebat:

Care sunt filmele care v-au placut cel mai mult? Caut filme si nu ma tenteaza niciunul si am decis sa va intreb pe voi. Vreau ceva cu poveste foarte buna si ca gen imi plac : actiune,comedie,drama, sci-fi si aventura. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actiune:

-Terminatorul
-Soldat universal
-Ms and miss Smith
-Rambo
-Rockey
-Karate kid
-Fast&Furious
-Need for speed

Comedie:

-Ace Ventura:un nebun in Africa
-Ace Ventura :detectivul lu peste
-Ms Ben
-Norbit
-Acasa la coana mare
-Dennis pericol public
-Puicuta cu cocosel
-Singur acasa
-Dumnezeu pentru o zi
-Tarzan traznitul junglei
-Doua pupeze albe
-Placinta americana
-Ace Ventura:chemarea naturii
-Cum se cuceresc barbatii?

Drama:

-Pieta
-Dead man walking( cu :Sean Penn)
-Boy in striped pijamas
-ZigZag
-Schinder's list
-Dangerous minds
-Bang Bang you're dead

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Eu suntpasionat de filme de groaza isi recomand primele 50 de pe cinemagia sunt bune, romantice sud corean y dont rember si altele matrix e fain

| OnuOnulică a răspuns:

The Others 2001... un final super nu mă aşteptam merită văzut.

| faramatania a răspuns:

Acțiune:Brick Mansions (2014),Tokarev (2014),3 Days To Kill (2014),Non-Stop (2014),Hummingbird (2013)
Comedie:The Hangover (seria), The Dictator (2012),Bad Teacher (2011),Sex Drive (2008),Senseless (1998),The World's End (2013)

| MuciGelatinoşi a răspuns:

Inglourious Basterds
Gravity
Trilogia The Lord of the Rings
The Departed
Liar Liar.

| ValiVa06 a răspuns:

Miau placut filmele:BloodRayne Carta junglei, American Pie, Air plane, Wo ist fred etc sper ca te-am ajutat

| hahahabun a răspuns:

The Mechanic e genial smug