| Kedoaka79 a întrebat:

Salut. Caut de ceva timp un film și nu îl găsesc. Poate îl știe cineva cum se numește. E vorba de mai mulți prizonieri care ajung sa evadeze în momentul în care sunt în mașina cu care sunt transportați. Din ce îmi aduc aminte ajung printr-o pădure și dau de o casă unde trăiește o familie și ajunge sa ii sechestreze și etc. Nu-mi mai aduc aminte bine. Cine știe va rog să-mi ziceți cum se numește. Mulțumesc

5 răspunsuri:
| Mitzupitzu a răspuns:

Cred ca este Vandana.

| Kedoaka79 explică:

Am uitat sa Menționez ca din ce îmi amintesc la final explodează mașina și câștigă partea pozitiva a filmului datorită ultimului sau ultimei rămase în viață

| Adina5 a răspuns:

"A Perfect World" din 1993, regizat de Clint Eastwood, cu Kevin Costner în rolul principal.

| ALlex12727272 a răspuns:

Wrong turn se numeste are mai multe parti, una este cu detinutii.

| andreifrk20 a răspuns:

Salut. Cred ca te referi la neinvins?