| Nala06 a întrebat:

Caut un film pe care îl tin minte din copilărie. Este un film de groaza si imi aduc aminte ca era vorba despre un cuplu care au aveau un bebeluș si stăteau intr o casa in padure. Stiu ca sotul femeii plecase cu masina de la acea casa iar pe drum i s-a stricat si a revenit pe jos inapoi. Acel copil este furat de groaza pădurii iar in locul lui este pui un alt copil care de fapt este monstru iar la sfârșitul filmului tatăl copilului intra cumva in pământ și isi salvează bebelușiul dupa care el moare. Cum se numeste, va rog, daca stie cineva

Răspuns Câştigător
| GabrielRadu684238 a răspuns:

Filmul pe care îl descrii pare să fie "Pet Sematary" (în română "Cimitirul animalelor"). Este un film de groază bazat pe romanul cu același nume scris de Stephen King. Filmul a fost lansat pentru prima dată în 1989 și a avut și o refacere în 2019.

Funda? big grin

| Simpatic a răspuns (pentru GabrielRadu684238):

Eu ti-as da 2 funde daca ai vorbit tu si nu AI-ul! nu te-am prea vazut ca fiind pasionat pe topicurile dedicate filmelor, iar in ceea ce priveste filmele care s-au facut dupa cartile lui Stephen King, majoritatea filme cult, sunt pentru pasionatii cineasti...
De asta nu prea cred eu ca tu esti pasionat de filme de genul acesta!
Dar pana la proba contrarie...
Succes

ps: stiu ca acest cont al tau este nou!

| Nala06 explică (pentru GabrielRadu684238):

Multumesc,dar nu e acesta filmul