| wembley a întrebat:

Salut, caut de ceva vreme un film si nu il gasesc, era vorba de o societate din viitor care le oferea celor bogati sansa sa se intoarca in timp, dar trebuiau sa stea pe un fel de drum creat de un aparat, insa la una din calatoriile astea unul din ei calca pe un fluture si de acolo prezentu incepe sa se schimbe

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

A Sound of Thunder(2005)-Vânătoare fatală, vezi trailer http://www.youtube.com/watch?v=yTmKsKhMcIg

2 răspunsuri:
| cOPPY a răspuns:

A cauta pe google sigur este titanicul(funda?)