| speedx265 a întrebat:

Caut si eu un film pe care l-am vazut acum ceva vreme, este vorba despre un pictor care are sansa de a merge in viitor sa vada cat de apreciate sunt picturile sale. Nu mai stiu despre cine este vorba, dar il tot caut si nu gasesc nimic.Stie cineva cum se numeste filmul?

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Film indian cumva?

| speedx265 explică (pentru faramatania):

Tipul apare din senin pe o strada ( dupa ce ii zice o batrana ca o sa ajunga in viitor sa vada cat de valoroase sunt picturile sale). El picteaza peste tot, cel mai mult pe strada. Stiu ca la un moment dat ca sa ii convinga ca el este pictorul uni tablou le arata ca a pictat ceva pe o panza, apoi a pictat altceva peste prima pictura... filmul se termina cand el dispar ein valurile marii

| speedx265 explică:

Nu, nu e indian