| Mateidumitru9292 a întrebat:

Salut! Caut și eu un film l-am văzut de mai multe ori dar nu știu cum se numește: Deci o femeie mulatra este împreună cu iubitul ei și ea aștepta ca de ziua ei sa o ceara de soție dar nu se întâmplă. După mai multe întâmplări ea ajunge la un salon de frumusețe și acolo ii baga nu știu ce în par și ii cade parul. După asta toată viata ei se schimba lumea nu o mai privește la fel ca înainte iubitul ei se desparte de ea, și ajunge sa se îndrăgostească de patronul salonului.

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.O fi asta filmul pe care il cauti? https://www.imdb.com/title/tt0929632

| Catrice a răspuns:

Sa îl vezi mai mult de o data și tot sa nu ții minte numele...tragic

| Mateidumitru9292 explică (pentru Catrice):

Vezi ca dai tu botu unde nu trebuie.

| Catrice a răspuns (pentru Mateidumitru9292):

Vezi ca ai uitat cei 7 ani acasă

| Mateidumitru9292 explică (pentru Catrice):

Lasă că îi ai tu, 7 ani de grădiniță