| MeAdrian a întrebat:

Salut.Caut si eu un film, putin mai vechi. legat de o rapire tipa blonda, baiat brunetbig grin. o rapeste pe tipa intr-o masina rosie...filmul este o urmarire in mare parte.in final ii prinde politia si urmeaza sa il impuste. dar tipa ii ia apararea deoarece s-a indragostit de el. dau funda big grincelui care vine cu raspunsulhappy

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Probabil te referi la The Chase-1994-(Urmărirea), cu Charlie Sheen, Kristy Swanson, Henry Rollins şi tipii de la Red Hot Chilli Peppers-Flea şi Anthony Kiedis.Vezi trailerul http://www.youtube.com/watch?v=Pq4kgbWDLQc

4 răspunsuri:
| pawool a răspuns:

Răpita în plina zi eu l-am vazut pe hallmark

| pawool a răspuns:

Pe eng "Taken in Broad Daylight" si mie mi-a placut filmul este incredibil

| MeAdrian explică:

Sorry nu ee asta filmu. e ceva mai vechi

| Covrigel a răspuns:

Taken in Broad Daylight