| DenisaDeniLOL a întrebat:

Caut un anime de foarte mult timp, m-am uitat la primul episod si mi-a placut enorm. Dar am uitat numele. In el este o fata cu par scurt roz si un baiat inalt cu par negru. Si parca este o camera bantuita cu spirite care are un pian inauntru. (nu ma jdecati m-am uitat doar la primul episod). Va rog sa-mi spuneti. Dau funda! happy

9 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Ghost stories!

| DenisaDeniLOL explică (pentru metehne):

Nu...Mersi oricum

| metehne a răspuns (pentru DenisaDeniLOL):

Uite:https://myanimelist.net/......air_on_MAL
Poate îl găsești printre animeurile astea. Pa, pa

| DenisaDeniLOL explică (pentru metehne):

Mersi mult. Te anunt daca il gasesc.

| FaraNumePls a răspuns:

Cred că este Soul Eater in care este vorba despre,, maeștrii" și,, armele lor". In rolurile principale sunt niste adolescenți, o fata și un băiat (mai sunt ceva personaje dar nu sunt așa interesante), fata este maestrul iar băiatul este arma. Băiatul se transformă într-o coasă iar fata o folosește pentru a ucide niste creaturi. E puțin scârbos dar și comic.

| DenisaDeniLOL explică (pentru FaraNumePls):

Nu, nu este ala. Mersi totusi

| valitza123 a răspuns:

Mai stii in ce an a aparut sau in ce an l-ai privit?

| DenisaDeniLOL explică (pentru valitza123):

Da, acum vreo 2-3 ani. De ce?

| DenisaDeniLOL explică:

Am uitat sa spun ca este un Romance Anime