| Kurono a întrebat:

De ceva timp caut un serial vechi, dar nu ii stiu numele. Am reusit sa vizionez cam 10 minute din primul episod si mi-a placut, dar acum nu il mai pot gasi.

Actiunea e cam asa - Stiu ca era un baiat ce isi cauta de munca si s-a angajat la o ferma, fermierul avea o fata, aceasta a plecat intro seara la o petrecere si tipul nostru s-a dus dupa ea cu un camion vechi.

Cam atat imi aduc amine, as fi extrem de recunoscator daca mi-ati spune numele acestui serial.

2 răspunsuri:
| Kurono explică:

Heartland se numeste si e din 2007. Multumesc oricum.

| Fatacuminte23 a răspuns:

Oooooo suna frumos subiectul acestui serial, mi-ar place si mie sa-l vizionez. Atunci cand nu imi amintesc numele unui serial sau film, incerc sa caut pe google sau pe youtube, in fuctie de ce imi amintesc; de exemplu: numele actorilor mai cunoscuti care au jucat in film, sau o replica din film, ce tip de serial si in ce tara a fost realizat, anul productiei, etc. Sper sa il gasesti curand!