| MARS a întrebat:

Salut, caut un film, :!
am uitat denumirea la film, Filmul e despre doi copii o fata si un baiat care aveau o cutie si ei se jucau la porunci, cine avea cutie trebuia sa indeplineasca porunca ceilalte persoane,
Imi cer scuze pentru descria facuta la film, sper ca cineva si-a dat seama despre care film vorbesc,
Scrie te tog denumirea la film, Multumesc

Răspuns Câştigător
| IoanaOana a răspuns:

Love me if you dare?

| MARS explică (pentru IoanaOana):

Da, multumesc mult :!
Dupa nume esti fata, daca e adevart atunci te pup :!:!:!
Multumesc, tu m-ai salvat

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Nu se potrivește decât pe jumătate descrierii tale dar poate e Jumanji cu Robin Williams.

http://www.imdb.com/title/tt0113497/

Poate fi și Zathura:

http://www.imdb.com/title/tt0406375/

| alabalaportocalala a răspuns:

Filmul se numeste jumanji! interesant fim apropo!winking

| a1234509876 a răspuns:

Nu prea ne dam seama.mai zi! eu habar nu am dar m-am uitat la linkurile lui gizaz si seamana mai mult cu jumanjii