| AGresiv94 a întrebat:

Salut!

Caut un film de ceva vreme si nu il gasesc sub nici o forma.
Daca ma poate ajuta cineva voi fi recunoscator. Multumesc!

In 2020/2021 am vazut un film pe Netflix despre o echipa de americani care au misiunea de a da jos un presedinte dictator pentru a-l pune pe fratele sau in functie care iubeste democratia (numele lui din film este Murat, mai multe nu stiu) in final il captureaza pe presedinte si il preda poporului care il bat pana la ultima suflare.

Răspuns Câştigător
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Ceva din descrierea ta se potrivește cu filmul ăsta: https://www.rferl.org/......35974.html

| AGresiv94 explică (pentru Niciunnumedeutilizator):

Acesta este filmul.
Multumesc frumos!
Il caut de cateva luni

1 răspuns: