| XxP6N1H3RxX a întrebat:

Ce filme horror stiti care sa te sperie atat de rau incat sa te traumatizeze?

Răspuns Câştigător
| dyana200311 a răspuns:

Pai insidious, paranormal activity 1, 2, 3 si 4; si sa cauti pe youtube fenomene paranormale

11 răspunsuri:
| gmxromania78 a răspuns:

Eu as zice Paranormal Activity - suspans si sperieturi de iti va creste tensiunea la 140! laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scumpirea

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scumirea intretinerii si gigacalorieri.

| Weider a răspuns:

Du-te la cinema la un film horror 3D si acolo ai sa vezi ce sperieturi pe tine. Acasa nu prea are farmec.

| Zaied a răspuns:

Ma bucuri ca intrebi.Pai incearca:

1.Cannibal Holocaust
2. Exicision
3.V.H.S.
4.The Human Centipede 2
5.Freddy vs. Jason
6.IT
7.The Hills Have Eyes
8.Hostel 1&2
9.House of Wax
10.Thirteen Ghosts
11.Three Extremes
12.The ABC`s pf Death
13.HellRaiser

| XxP6N1H3RxX explică:

Cristi ce glume sunt astea vrei sa stau prost cu inima?
Stiu ca la cinema este alt ceva dar eu vreau sa le vad acasa

| XxP6N1H3RxX explică:

Zaied ala e topul celor mai proaste filme de groaza, fara suparare dar filmele alea ma plictisesc in loc sa ma sperie.Paranormal Actyvi e cat de cat k dar nu prea ma sperie

| Zaied a răspuns (pentru XxP6N1H3RxX):

Scuteste-ma,pun pariu ca nici jumate din alea nu ai vazut, mai ales eu care sunt cinefil am auzit curand de ele.Nu-ti pot lua in serios opinia din moment ce zici ca Paranormal Activity te sperie lol.

| XxP6N1H3RxX explică:

Insdious chiar m-a speriat putin.Sau cred ca e din cauza pepsiului in exces + oboseala

| XxP6N1H3RxX explică:

Ai incercat sa te uiti la el cu castile pe urechi?
Si chiar m-am uitat la filme si tot proaste sunt

| est a răspuns:

The exorcism of Emily Rose