| JustDeedee a întrebat:

Ce filme imi recomandati? Daca se poate sa-mi dati si detalii despre ele. big grin

15 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Preferi un gen anume?!

| JustDeedee explică (pentru FadetoBlack):

Nu,nu happy

| FadetoBlack a răspuns (pentru JustDeedee):

Memento
Insomnia
V for Vendetta
Butterfly Effect
Requiem for a dream
Ghost

| Niiiicu a răspuns:

Uite cateva care imi plac mie: the call(2013),apocalipsa 2012, iron man, in siguranta( cu jason stahan), curierul(tot cu jason s), taxi(samy nacery)big grin

| gingergirl1 a răspuns:

Filmele mele preferate:
A walk to remember(un film superb de dragoste care arata ca aparentele nu conteaza)
Orphan(un film psihologic foarte bun, e de neimaginat ce poate face o ''fetita'')
Titanic(toti stiu descrierea laughing
American Pie laughing -film de comedie(9 parti, daca nu ma insel thinking
Hahiko
Mama(un film bunicel, nu prea e de groaza dar imi place povestea)
Ma rog am mai multe dar cam atatea imi amintesc happy
Notebook(un film superb! love struck love struck )

| Diavolcata a răspuns:

Depinde ce gen iti place Horror, Comedie, Actiune etchappy

| JustDeedee explică (pentru Diavolcata):

Nu conteaza ce gen happy

| Diavolcata a răspuns (pentru JustDeedee):

Spring Breakers cu Selena Gomez, m-am uitat la film de vreo 10 ori este superbhappyEste si de +15 ani probabil.Succes!

| gingergirl1 a răspuns (pentru Diavolcata):

Imi dau si mie link-ul de unde l-ai vazut ca il caut de o saptamana si nu il gasesc?

| StefaniaM a răspuns:

Trebuie sa vezi,, Despre dragoste si alte aiureli''big grin

| Disharmony a răspuns:

Seven Psychopaths
Premium Rush
50/50

| Zitronen a răspuns:

Salut!
Mie imi place:
Gone in 60 seconds-( Actiune)
Mr.Bean-( Comedie )
Imi mai plac filmele cu razboaie etc.
Cauta si tu, tu stii ce-ti placehappy
Numai binehappy

| robroy a răspuns:

Daca nu ai vazut iti recomand "Parker" cu Jason Statham

| djice99 a răspuns:

Intra pe linkul asta si ai si detalii despre filme poate gasesti ceva http://cinemabiledonline.blogspot.ro/

| Cristinutza14 a răspuns:

Depinde ce fel de filme doresti...eu stiu cateva de groaza cum ar fi "Avertizarea" 1 sau 2 "Husk- sperietoarea de ciori" ...acestea sunt filme de groaza mult succeswinking