| FaraNumePls a întrebat:

Salut, ce filme SF. îmi recomandați?
Vreau sa fie ceva de genul Divergent.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Foarte bun este:The Thinning (2016),altele:Equals (2015),The Host (2013),Jupiter Ascending (2015),After The Dark (The Philosophers 2013), The Hunger Games (seria), In Time (2011),Delirium (2014),Passengers (2016/n-a apărut încă online)

| FaraNumePls explică (pentru faramatania):

Mulțumesc foarte mult pentru răspunsurile tale, eu am văzut the Hunger Games si mi-a super plăcut happy

| faramatania a răspuns (pentru FaraNumePls):

Cu plăcere!

| FaraNumePls explică (pentru faramatania):

happy

12 răspunsuri:
| Nilsson a răspuns:

The Maze Runner e tras la indigo big grin

| FaraNumePls explică (pentru Nilsson):

Mulțumesc dar l-am văzut deja rolling on the floor poți să îmi spui altul? happy

| Nilsson a răspuns (pentru FaraNumePls):

The Giver l-ai vazut? am urmarit doar trailer-ul, sa imi spui daca e interesant.

| FaraNumePls explică (pentru Nilsson):

M-am uitat la trailer si este interesant, mulțumesc happy
O să-ți dau o funda imediat dar o să mai aștept răspunsuriwinking

| Ariana12321 a răspuns:

The host, the giver, the maze runner, lucy, jupiter ascending, green lantern, deadpool

| giusseppe a răspuns:

Conjouring

| FaraNumePls explică (pentru giusseppe):

Salut, ti-e ti se pare că Conjouring este în stilul lui Divergent? rolling on the floor

| giusseppe a răspuns:

M-am bagat si eu in seama laughing