| Aggares a întrebat:

Salut cine imi poate da seriale cu super eroi, cu varcolaci sau vampiri, sau filme, Dau Funda!; D

Răspuns Câştigător
| LadyLilith a răspuns:

Heroes,The tomorrow people, The vampire diaries, Hemlock Grove, Being Human, Bitten, Supernatural, Grimm, The strain, Penny dreadful, American Horror story, Constantine, True Blood, Sanctuary, Sleepy Hollow, The originals, Dark angel, The listener, Beauty and the beast

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Seriale:Arrow, The Flash,Heroes,The Tomorrow People,Hemlock Grove, TVD, The Originals, True Blood, Bitten (2013),Lost Girl, Teen Wolf etc.

| Innsbruck a răspuns:

Van Helsing - vampiri si varcolaci (film)
True Blood -vampiri

| nouatigaraelectronica a răspuns:

Un serial interesant, pe care l-am vizionat in urma cu multi ani se numeste Smallville. Bafta.

| lauraaaaaaaa33 a răspuns:

Cele mai bune seriale cu vampiri dupa mine sunt TVD (The Vampire Diaries) si The Originals (continuarea de la TVD)
si cu varcolaci Teen Wolf (ador serialul

| Marian071 a răspuns:

Teen wolf, ador serialul de abia astept sez 5 acum pe 29 iunie m-am uitat la 50 de episoade in 2 zile /big grin acum in sez 5 apar si vampiri big grin
Academy 1: e cu vampiri