| Paunescu_Alex_1999 a întrebat:

Salut, cine imi poate recomanda un film de actiune mai nou? Multumesc. Sau ce serial interesant sa urmaresc?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Death Wish (2018),Braven (2018),Game Night (2018),Death Race 4: Beyond Anarchy (2018),The Commuter (2018),Game Over, Man! (2018),American Made (2017),Shot Caller (2017) // seriale: Altered Carbon, Animal Kingdom, McMafia, The Man In The High Castle

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

The Hitman's Bodyguard
Den of Thieves
Gringo
The Accident Man
Seriale:
Game of Thrones
Supernatural
BMS
Lost
Suits
Lucifer
The Mentalist

| Paunescu_Alex_1999 explică (pentru Sn4k3):

Si vreun site de pe care sa le pot vedea free?

| Sn4k3 a răspuns (pentru Paunescu_Alex_1999):

Orice site de filme online. Scrie ''numele filmului'' online subtitrat si intra pe unul din cele care apar. Vezi sa ai adblock.