| BlairArnsberg a întrebat:

Salut cine imi poate spune unde pot gasi emisiunea"Povestiri de noapte - 5 ianuarie 2012 " in intregime de la inceput pina la sfirshit. Am nevoie de acolo de un cintec despre care stiu ca la refren e Passion Passion. Poate stitz cintecul? Va rog mult sa ma ajutati.

4 răspunsuri:
| NicoleB a răspuns:

Buna victtoriaD! pe Acasa Tv
ceau!

| BlairArnsberg explică (pentru NicoleB):

Am cautat pe acasa tv dar nu e totul, tocmai ce-mi trebuie mie nu-i big grin

| BlairArnsberg explică:

Nicole B am cautat pe Acasa Tv dar nu e tot video e pe bugatzi si tocmai ce-mi trebuie mie nu-i

| anna19g a răspuns:

Cred ca este akcent-my passion