| Patriiy a întrebat:

Salut, cine stie seriale asemanatoare cu the vampire diaries.
Multumesc!

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Originals,True Blood, Hemlock Grove, Buffy The Vampire Slayer, From Dusk Till Dawn: The Series, cu vârcolaci:Lost Girl, Bitten (2013),Teen Wolf, mai poți să încerci și Supernatural

| Patriiy explică (pentru faramatania):

Cum faci sa vezi buffy the vampire slayer subtritrat?

| faramatania a răspuns (pentru Patriiy):

L-am văzut cu mulți ani în urmă. Este un serial terminat, nu în derulare. Dacă nu-l găsesti cu subtitrare, îl vezi fără. Asta e straight face.

| deeeaqq a răspuns:

Teen Wolf, The Originals.

| aCek1ng a răspuns:

The Originals, Supernatural, The Secret Circle, True Blood, Buffy the Vampire Slayer, Pretty Little Liars, Moonlight, Once Upon a Time.

| Patriiy explică (pentru aCek1ng):

Cum faci sa vezi buffy the vampire slayer fara sa descarci? Am incercat dar nu a fost subtritrat!

| AliceFirea a răspuns:

The originals, si eu sunt fana the vampire diaries, dar in the originals sunt cam aceleasi peronaje, o sa-ti placa

Întrebări recente