| GoDliK3xOriginal a întrebat:

Salut, cine stie un anime gen blood-c, blood+, fullmetal alchemist sau dintr-astea gen cu sange monstrii vampiri lupte aventuri? Haide ca dau funda.

Răspuns Câştigător
| ViolentDemise a răspuns:

-wolf's rain ( e superb!)
- full metal panic!( nu e full metal alchimist, e cu totul alta poveste, un pic pentru adulti, dar super!)
-fiica iadului (hell girl)
- death note
-aquarion
-inuyasha
-trigun
-neaon genesis Evangelion
mai sunt inca o gramada, acum nu prea imi vin in minte, astea sunt cele mai frumoase, parerea mea! numai bine! a, si vizionare placuta!

| GoDliK3xOriginal explică (pentru ViolentDemise):

Fiica iadului? Nu era fata iadului? (la fata iadului ma uit acum tongue)

| ViolentDemise a răspuns (pentru GoDliK3xOriginal):

Ba da scuze big grin greseala mea! laughing oricum, vizionare placuta :*

| GoDliK3xOriginal explică (pentru ViolentDemise):

Mersi big grin

5 răspunsuri:
| Reiko a răspuns:

Vampire knight (sezonul 1 si 2) Death Note, Ao No Exorcist, Fairy Tail, Inuyasha si se gasesc cu sub in romana aici : http://www.deseneanime.ro/lista-anime-uri/

| Alle8 a răspuns:

Vampire Knight, Naruto, Shaman King, Paradise Kiss.