| Ionuţ_Adrian_2000 a întrebat:

Cine stie un site unde gasesc majoritatea serialelor/filmelor coreene?

8 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Viki. com si multe altele, scrii pe google seriale coreene si gasesti o groaza, dar pe asta mi se pare mie mai complet

| Ionuţ_Adrian_2000 explică (pentru Felys):

Am vazut pe VIKI, dar sunt niste seriale coreene istorice care spune ca nu sunt valabile pentru aceasta regiune, cumva trebuie cont?

| Felys a răspuns (pentru Ionuţ_Adrian_2000):

Da si este cu plata dar multe din serialele pe care nu ai acces pe viki le poti gasi pe blogul lui atanase traduse

| Hallyustar a răspuns:

Blogul lui Atanase, e un blog bun, majoritatea episoadelor din serialele nou aparute apar cu subtitrare in romana dupa 1 zi de la apariția cu subtitrare in engleza.ar mai fi Viki, asta are imagine mai frumoasa, dramafire dar e doar cu subtitrare in engleză, app esti băiat? Credeam ca sunt singurul baiat care e interesant de kdrame sau kpop