| Razvancr95 a întrebat:

Salut, cu mult timp in urma am văzut un film dar nu mai stiu cum se numeste. Era ceva de genul "o femeie avea sexul "viu" si avea dinti, apoi dupa ce facea sex cu cineva isi omora partenerul si tot in acelasi film mai era si un bărbat ce avea sexul "viu" si mereu il controla dornic sa faca sex cu orice fata. Nu stiu daca am fost destul de explicit. Dar cine stie despre ce film vorbesc va intelege. Promit sa dau funda! Mersi.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu ai fost destul de explicit.hee hee
Mai dă niște detalii. Avea dinți... adică era vampir? Cum ii ucidea? Prin mușcătură?
Stiu doar Teeth (2007), dar avea dinții prin altă parte. ))

| Razvancr95 explică (pentru floresdemayo):

Love you! Cum am mai zis, am văzut filmul foarte de mult si nu-mi mai aduceam aminte bine. Acum m-am uitat la trailerul zis de tine si acesta este. Mersi mult

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Species 2 (1998)?

In mod normal as da si un clip, insa... chiar nu vreau sa revad nimic legat de acest film :/

| Razvancr95 explică (pentru DoarBogdan):

Salut. Am verificat filmul, nu este acesta?