| UnNumeCiudat a întrebat:

Cum pot pune subtitrarea la un film sa ramana permanenta, doresc sa l pun pe stick si sa il vad la televizor!

Răspuns Câştigător
| Netrider a răspuns:

Ca sa pui subtitrarea in film folosesti un programde editare video.

ai aici o lista cu cele mai bune:
http://video-editing-software-review.toptenreviews.com/

1 răspuns:
| alinaalin955 a răspuns:

Pui subtitrarea in acelasi folder cu fisierul video si sa aiba acelasi nume.
Atat cred ca ai de facut.Probabil player-ul tv-ului citeste subtitrari externe.
Daca vrei sa bagi subtitrarea in film, nu stiu cum se face, cauti pe Google.Am incercat mai demult, ai nevoie de 3 programe, este cam complicat, nu mi-a iesit.