| Cojolino a întrebat:

Cum se numeste filmul? Sunt doi indragostiti, tipa este din Anglia dar studiaza in America are o relatia frumoasa cu un tip dar se intampla ceva ii expira viza si este nevoita sa stea o luna in casa cu iubitul ei pentru ca iesirea ei din casa consta in expulzare sau ceva de genul, spre final ea revine in Anglia il inseala pe acesta nu mai au incredere unul in celalalt si se termina trist!

Tin sa precizez ca se numeste ceva cu "love" tin eu minte!

Multumesc

Răspuns Câştigător
| yvaine a răspuns:

Poate e "Like Crazy"?
Daca nu e asta, imi pare rau.

Daca raspunsul meu te-a ajutat si daca poti, ajuta si tu cu un vot aici:
http://creator.iqads.ro/NokiaLumia520/creatie/2817