| copilaroasa2k17 a întrebat:

Am nevoie de numele unei piese. Nu mai stiu cum suna, dar videoclipul era reprezentat de doi indragostiti carora atunci cand erau impreuna li se intamplau numai lucruri rele. Adica relatia lor era compromisa sa zic asa. In videoclip dupa un timp se despart, nemaiputand suporta ghinioanele relatiei lor, insa se intalnesc la o cafenea in ceva centru al unui oras si se vad. Apoi incep sa fuga unul inspre celalalt si se isca o furtuna care darama toate mesele si oamenii fug. Intr-un final ei se imbratiseaza si totul revine la normal. Cum se numeste piesa? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Salut!
Robin Schulz & Judge - Show Me Love

3 răspunsuri:
| Mihalache_Stefania_1980 a răspuns:

Stii cine o canta? Eu stiu una care pare cu cea descrisa, e cantata de Carla s Dreams si se numeste,, aripile,,

| copilaroasa2k17 explică (pentru Mihalache_Stefania_1980):

Seamana videoclipul, dar nu e asta piesa. Din cate imi amintesc e pe engleza.