| هوراس a întrebat:

Salut big grin am chitara electrica, si m`am gandit sa mi-o conectez la pc dar totusi am amplificator la chitara big grin sunt putin nedumerit... credeti ca ar fi vreo diferenta daca mi-as conecta chitara la pc sau as lasa-o asa? am un canal la amplificator cu distortion dar am vazut ca sunt diferite software-uri pentru a descarca diferite efecte big grin ce ziceti? sa mi-o conectez sau sa nu ma complic? vreau sa cant metal big grin
PS: stiu cum se conecteaza big grin

4 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Merita, pentru rocksmith big grin.

E un joc care il joci din chitara. You can give it a trywinking.

| Juleuuss a răspuns:

Să nu explodeze PC. ul. rolling on the floor

| Peter28 a răspuns:

Merita incercat! Daca esti sigur pe tine si stii ce faci, poti sa faci ce vrei tu. Dar daca nu stii sigur daca este bine, si exista un lucru care iti poate strica chitara, mai bine las-o asa, dar doar daca nu stii sigur ca a ta chitara se va strica. Asa ca, multa bafta!

| bleeaah a răspuns:

Mai bine las-o asa. Nu te mai complica.