| mks a întrebat:

big grin
Am vazut cu mult timp in urma un film si acum nu mai pot da de el. Am cateva zile de cand caut. Am incercat dupa actori ( problema este ca nu mai stiu sigur cine era actorul principal ) am incercat dupa an... nimic... caut cu disperare si nu gasesc un raspuns happy.
Un mic rezumat :
In timpul unui jaf ( cred ca erau doi spargatori )familiea lui ( sotia si baiatul ) sunt omorati ( baiatul cred ca a fost si violat... cred ca avea 8 - 10 ani ). Si el este impuscat dar scapa. Dupa un proces care dureaza 3 ani unul din spargatori este bagat la puscarie 3- 4 ani ( asta dupa intelegerea dintre procuror si avocatul celui cu familiea omorata ). El renunta la tot si alege sa se razbune singur. El cred ca era ceva specialist in arme... ii omoara pe amandoi spargatori si dupa o omoara pe judecatoare si pe avocatul spargatorilor.Totul se petrece de la distanta crying((((((

SPER CA MA AJUTA CINEVA happy

5 răspunsuri:
| deea221 a răspuns:

Law Abiding Citizen (motivat sa ucida)
http://www.cinemagia.ro/trailer/law-abiding-citizen-3902/

| mks explică (pentru deea221):

Multumesc frumos!
Doamne am scapat de cosmar laughing nu-mi vine sa cred laughing)). caut filmul asta de 7 zile laughing). Multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul se numeste "Law Abiding Citizen", si il are in rolul principal pe Gerard Butler.

| mks explică (pentru anonim_4396):

Multumesc!happy... asta este filmul pe care il cautam.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mks):

Cu placere! Este unul dintre actorii mei preferati, asa ca ideea filmului mi-a sarit imediat in ochi laughing Vizionare placutawinking

Întrebări recente