| PopescuAntonioGiuliano a întrebat:

Salut,dacă eu am 18 ani și prietena mea 17 și luam bilete la un film și intram la altul deoarece nu are voie pentru ca trebuie sa ai 18 ani dacă se afla ce patim?

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Adica va verifica varsta, dar nu biletele laughing?

| Yuoia a răspuns:

In primul rand, cum puteti voi intra la alt film decat cel pentru care ati cumparat bilete?

| PopescuAntonioGiuliano explică (pentru Yuoia):

Dacă sunt sălile una lângă alta intri unde vrei dacă nh e ala atent simplu

| darrio2007 a răspuns (pentru PopescuAntonioGiuliano):

Deci daca intrati in alta sala, la alt film, voi mergeti pentru giugiuleală, nu pentru film. Doar daca puteti intra.

| Brizbriz a răspuns (pentru Yuoia):

"acum 2 ore | Yuoia a răspuns:
In primul rand, cum puteti voi intra la alt film decat cel pentru care ati cumparat bilete?"

unde ai fost la inchisoare, lagar de concentrare, extraterestrii pana acum?!?

cu mici exceptii (imax) biletele se verifica la intrarea unui hol, din care se poate intra in 4-8 sali de cinema

in teorie, daca nu e plin, nimeni nu se prinde, deci, nu riscati mare lucru